Par mums

Kas ir joga pēc B. K. S. Ajengāra metodes

B. K. S. Ajengārs

Ajengāra joga nosaukta tās dibinātāja B. K. S. Ajengāra vārdā. Metodes īpatnība ir tā, ka fiziskais ķermenis tiek izmantots kā instruments, lai iedarbotos uz smalkajiem procesiem tajā.

Ajengāra metodi raksturo:

 • vienmērīga, pakāpeniska asanu apgūšana - sākot no vienkāršām līdz sarežģītām

  Jogas praktizēšana sākas ar jogas pamatu apgūšanu, ar vienkāršu jogas asanu mācīšanos un izpildi. Tikai tad, kad ķermenis ir nostiprināts, kļuvis spēcīgāks, izturīgāks un lokanāks, notiek pāreja uz sarezģītāku asanu apgūšanu un izpildi;

 • precizitāte asanu izpildē

  Jogas pasniedzējs pievērš uzmanību katram audzēknim individuāli, labo kļūdas un neprecizitātes. Tas ļauj ķermeni izlīdzināt, novērst dažādas deformācijas, kā rezultātā uzlabojas stāja un vispārējā pašsajūta, pāriet muguras sāpes, vairojas enerģija un prieks;

 • palīgmateriālu izmantošana

  Tiek izmantotas segas, bloki, jogas siksnas, virves, krēsli. Palīgmateriāli palīdz novietot ķermeni asanā pareizi arī tiem, kuri nevar izpildīt klasisko asanas variantu, piemēram, cilvēkiem gados.

  Palīgmateriāli dod iespēju nodarboties ar jogu visiem – bez vecuma un fizisko spēju ierobežojuma.

B. K. S. Ajengārs

Par jogas zāli

Jogas nodarbības notiek plašā, gaišā un patīkamā jogas zālē, kur vienlaicīgi var praktizēt 20 cilvēki. Ir pieejamas arī ģērbtuves.

Visi jogas materiāli, kuri nepieciešami praktizēšanai, ieskaitot paklājiņus, ir jogas zālē, tāpēc audzēkņiem nav nepieciešams tos speciāli iegādāties.


Mūsu pasniedzēji

Starptautiski sertificēti B. K. S. Ajengāra jogas pasniedzēji:

Inta
Arija

Inta Suhareva

Ārija Švēde

Inta

Inta Suhareva

Arija

Ārija Švēde